Triathlon serwis to owoc pasji i zamiłowania do sportu. Jego idea zrodziła się w głowie dwóch przyjaciół, hobbystycznie i zawodowo związanych z triathlonem, którzy podobnym sobie zapaleńcom chcieli ułatwić dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz opieki trenerskiej. Obaj związani są z triathlonem od wielu lat, mają doświadczenie w startach na wszystkich dystansach i doskonale wiedzą czego potrzebuje każdy zawodnik. W kwestii jakości sprzętu nie uznają kompromisów.

Triathlon serwis, w swojej obecnej odsłonie, ma do zaoferowania wypożyczalnię profesjonalnych pianek pływackich. Jeżeli potrzebujesz pianki na zawody lub chcesz przed zakupem przetestować wybrany jej model, zapraszamy do sekcji WYPOŻYCZ. Oferta obejmuje zarówno pianki męskie, jak i damskie. Gwarantujemy wysoką jakość sprzętu oraz służymy radą ekspercką. Zainteresowanych ofertą zachęcamy do lektury zasad funkcjonowania wypożyczalni.

Triathlon serwis to rówież klub sportowy. Trenują u nas triathloniści – amatorzy przygotowujący się do startów na różnych dystansach, od sprintu przez dystans olimpijski, aż po najdłuższy - IronMana. Mamy też w swoich szeregach zapalonych biegaczy, a także amatorów pływania. Miło jest trenować w doborowym towarzystwie i pod czujnym okiem trenera. Dlatego zapraszamy do TRENOWANIA Z NAMI